Vi som är JASPER


Vi på JASPER har olika kompetenser och erfarenheter, det som för oss samman är vår professionalism, vårt starka engagemang och viljan att skapa ett toppenställe att tillhöra.


Niklas Adamsson

Testledare / QA-Coach

niklas.adamsson@jasper.se

Maria Herkner

Creative / Art director / UX-lead

maria.herkner@jasper.se

Sebastian Stureborg

VD / Sälj / Rekrytering

sebastian.stureborg@jasper.se

Jonina Selin Flarup 

Kravanalytiker / UX

Jonina.selinflarup@jasper.se

Michael Eriksson

Art director / UI-designer

michael.eriksson@jasper.se

David Geijer

iOS-utveckare

david.geijer@jasper.se

Olle Eriksson

Frontendutvecklare

olle.eriksson@jasper.se

JASPER är en del av Sylog


JASPER är en del av Sylog.

Tillsammans är vi över 500 specialiserade konsulter inom IT.

Vi finns i Stockholm, Linköping och Göteborg.